Ana Menüler
Sepetiniz

Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr

Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr
Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr
Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr
Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr
Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr
Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr
Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr
Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr
Hali hazırdaki tasarımınızı bize dilediğiniz formatta ulaştırmalısınız. Lütfen fontlarda konvertleme yapmayı unutmayınız
Tabiiki de. Ürün siparişlerinizde tasarım seçeneği mevcu ise lütfen sipariş verirken tasarım istiyorum seçimiz
Sadece kredi kartı ödemelerinizde taksit imkanı bulunmktadır. 12 aya kadar dilediğinizi seçebilirsiniz
text
Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr

Standart Vinil Baskı 400 / 440 gr

Tasarım Hizmeti
TasarımlarEvet profesyonel tasarım hizmetimiz mevcuttur. Dijital baskı ürünlerinde tasarım hizmeti 5 TL olup, diğer ürünlerdeyse baskıya hazır görseliniz yoksa ürün sayfasında bulunan TASARIM HİZMETİ İSTİYORUM seçeneği seçildiğinde ürün fiyatına tasarım ücretimiz eklenecektir. Sitemiz üzerinden verilen bütün siparişlerin baskıya giren dosyaları şirketimiz tarafından arşivlenmektedir. İstediğiniz zaman yeni bir sipariş verdiğinizde arşivimizdeki dosyalarınızda bulunan tasarımları üzerinde değişiklik yaptırmadığınız takdirde matbaa ürünlerinde de tasarım ücreti ödemeden yeniden bastırabilirsiniz. Dosyalarınızın arşivlenmesi hizmeti ilerleyen siparişlerinizde sizlere kolaylık sağlamak için olup arşivdeki ham tasarım dosyalarının tarafınıza gönderilme talepleri karşılanmamaktadır. Bu konuda ısrarcı olunmaması rica olunur.
Kargo / Gönderim
KargolamaÜrününüzün elinize ulaşmaması durumunda sistem tarafından size iletilen takip kodu ve link bilgileriyle siparişinizi kargo şirketinden kontrol ediniz, bir sorun olduğunu düşünüyorsanız kargo şirketinin teslimat şubesiyle görüşünüz. Ürününüz kargo personellerine şirketimizde bütün kontrolleri yapıldıktan sonra sağlam bir şekilde teslim edilmektedir. Kargo sevkiyat sürecinde zaman zaman kargo şirketi kaynaklı hasarlar oluşabilmektedir, bu gibi durumlarda gelen kargonun ambalajında görünür bir hasar ya da sorun varsa kargo personeline hasar tespit tutanağı tutturup, ambalajın fotoğrafını çektikten sonra ürünü teslim almayarak ücretsiz iade ediniz. Ürününüz kargo şirketine teslim edildiğinde siparişiniz sırasında kaydetmiş olduğunuz telefon numaranıza sms ve elektronik posta adresinizeyse mail yoluyla anlık olarak bildirim yapılmaktadır.Hafta içi içerisinde kargo gönderileri 17:00'de kargo şirketlerinin kuryelerine ofisimizden teslim edilmektedir.
Ödeme
ÖdemeBütün bankaların banka kartlarıyla sitemiz üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Web sitemizden yapmış olduğunuz 150 TL'yi geçmeyen siparişlerde ödeme seçeneklerinden Kapıda Ödeme seçeneğini seçerek 15 TL Kapıda Ödeme Hizmet Ücreti karşılığı kapıda ödeme sipariş verebilirsiniz.Ürünlerimiz kişiye özel ürünler olduğu ve iade geldiği takdirde bir başka kişiye satılamadığı için kapıda ödeme olarak verilen siparişler çeşitli kriterlerle tarafınımızdan değerlendilerek onaylanmaktadır.
İptal ve İade
İptalSiparişiniz baskı sırasına alındığı ana kadar siparişinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ürünlerimiz size özel üretildiğinden üretime girdikten sonra sipariş iptali gerçekleştirilememektedir. İptal edilen siparişlerin ücret iadesi iadeniz onaylandığında 1-3 iş günü içerisinde kredi kartıyla ödeme yaptıysanız doğrudan kartınıza, havaleyle ödeme yapmışsanız iletişim numaralarımızdan ya da mail adresimize ileteceğiniz banka IBAN hesap numarasına yapılacaktır.Ürünlerimiz kişiye özel üretim olduğu için üretim ve imalattan kaynaklı sorunlar haricinde iade hakkı yoktur.Ücret iadeniz hesaplarımızdan düşmeden sistemlerimize siparişinizin iptali işlenmemekte olup tutarın kartınıza ya da hesabınıza yansımaması durumunda bizimle 0850 255 13 09 nolu whatsapp hattımızdan bizimle irtibata geçip durum hakkında bilgi verdiğiniz takdirde konuyla ilgili araştırmalar yapılıp sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilerek tarafınıza bilgi verilecektir.

Yorum Yap

  • Ürün Durumu: Mevcut
  • Model No: DAV400-m2
₺ 31,86
Vergiler Hariç: ₺ 27,00

Mevcut Seçenekler: